Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Aktualności

Oferta Fundacji Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu

Fundacja Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu prowadzi w Krakowie specjalistyczny ośrodek rehabilitacyjny, w którym pomoc uzyskują osoby po amputacjach, z różnymi niepełnosprawnościami narządów ruchu oraz po mastektomii.
 
W jednym miejscu skupieni są specjaliści z różnych dziedzin – nie tylko fizjoterapeuci, ale również psychologowie czy dietetycy. Wszystko po to, by zapewnić podopiecznym profesjonalną i kompleksową pomoc w powrocie do sprawności i niezależności po wypadku czy chorobie.
 
Aktualnie prowadzony jest nabór chętnych do dwóch programów kompletnego i holistycznego wsparcia, które są bezpłatne.
 
1. Projekt „Znowu w biegu – powrót do samodzielności po amputacji kończyny”, dofinansowany ze środków PFRON
Program skierowany jest do osób z całej Polski, które przeszły amputację kończyny. Ma na celu umożliwienie jego uczestnikom powrotu do niezależnego funkcjonowania w życiu społecznym i zawodowym. Pozwoli na to dedykowana, dostosowana do indywidualnych potrzeb, kompleksowa rehabilitacja i opieka specjalistów. Dla osób spoza Krakowa istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do noclegów oraz wyżywienia na czas pobytu na tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym.
 
Wszystkie dokumenty oraz szczegóły znajdują się na stronie: https://znowuwbiegu.pl/bezplatna-pomoc-dla-osob-po-amputacji-projekt-z-pfron/
 
2. Projekt “Oswojenie po mastektomii – pomoc w powrocie do aktywności i kobiecości”, dofinansowany z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Program skierowany jest do osób z całej Polski, które przeszły zabieg mastektomii. Uczestniczkom zapewniamy kompleksowe wsparcie: zajęcia rehabilitacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb, opiekę specjalistów: psychologa oraz dietetyka, a także dodatkowe aktywności, m.in. zajęcia jogi oraz zwiedzanie Krakowa. W programie również spotkania z doradcą zawodowym, który może pomóc w odnalezieniu się na rynku pracy po chorobie. Dla osób spoza Krakowa istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do noclegów oraz wyżywienia na czas pobytu na tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym.
 
Wszystkie dokumenty oraz szczegóły znajdują się na stronie: https://znowuwbiegu.pl/bezplatne-kompleksowe-wsparcie-po-mastektomii-ruszamy-z-nowym-projektem/
 
 
Istnieje również możliwość zapewnienia bezpłatnego noclegu oraz pełnego wyżywienia dla osób spoza Krakowa (pobyt na 6-dniowym turnusie rehabilitacyjnym) ze środków Fundacji Poland Business Run. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:
 
 
lub pod numerem telefonu: 504 458 979.
 
 

Drukuj E-mail

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech