Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
A- A A+

Bezpłatne porady PSOUU

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie od miesiąca listopada 2011 roku udziela bezpłatnie w ramach Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego rodzinom i opiekunom osób niepełnosprawnych intelektualnie i chorych psychicznie informacji na temat załatwiania spraw administracyjnych, prawnych i socjalnych oraz przysługujących im praw.

Informacje udzielane są w placówkach wyszkowskiego Koła:

  1. Warsztaty Terapii Zajęciowej, ul. I A.W.P 89a w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 9.00 - 14.00. Inne terminy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym (tel. 29 743 37 37). Osoby do kontaktu Urszula Mikołajczyk oraz Marek Rosłoniec.

  2. Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy, ul. Geodetów 76, w każdą środę i czwartek w godzinach 9.00 - 14.00. Inne terminy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym (tel. 29 742 77 68). Osoby do kontaktu Iwona Paszkiewicz oraz Marzena Szymańska.

Działa również w Warsztatach Terapii Zajęciowej punkt informacyjno-edukacyjny skierowany do rodzin i opiekunów osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wszelkie potrzeby oraz propozycje szkoleń/spotkań o charakterze edukacyjnym prosimy kierować do wyżej wymienionych osób.

Drukuj E-mail

Database error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'DESC LIMIT 3' at line 5

W aktywności siła 

 
 
informator_przemoc.gif
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech